THE QASR BODRUM | Family Resort & Spa | 0 (252) 400 00 00

İSLAMİ OTEL

Bir otelden beklentiniz nedir diye sorsak cevabınız ne olurdu? Eğer yanıtınız; huzurlu, eğlenceli, aile ortamına uygun ve geleneksel değerlerimize karşı hassas olması ise şu anda kendiniz ve aileniz için en doğru alternatifi inceliyorsunuz!

Mahremiyet Özgürlüğünüze Önem Veriyoruz

Yılın En İyi Muhafazakâr Oteli seçilen Qasr’ın temel prensibi, İslami değerlerimize uygun olarak misafirlerimizi ağırlamaktır. Bodrum’un incisi Gündoğan’da kapılarınızı sizler için aralayan aile otelimiz, özellikle bayan misafirlerimizin tüm dini hassasiyeti düşünülerek dekore edilmiştir. Konuklarımızın mahremiyet özgürlüğüne verdiğimiz önem nedeniyle, otelimizin bütün hizmetlerinden bayan misafirlerimiz, kendilerine özel alanlarda faydalanabilmektedir.

%100 güneş gören ayrı plajlarımız & devasa havuzlarımızda gün boyu güneşlenebilir, gönül rahatlığı ile yüzebilirsiniz. Spa merkezimizdeki tüm hizmetlerden, yine sadece siz bayanlar için özenle tasarladığımız alanlarda faydalanabilir, bayanlara özel eğlence ve aktivitelerde keyifli anılar biriktirebilirsiniz.

İslami Değerlere Uygun Bir Tatil

Sizler için özenle dekore ettiğimiz bu alanlarda yalnızca bayan personellerimiz hizmet vermektedir. Erkekler ve bayanlar için ayrılan alanların hiçbir şekilde kesişmediği tesisimizde, dini inancımıza göre uygun, huzurlu bir şekilde tatilinizi sürdürebilirsiniz. Dilerseniz ailelere özel olarak tahsis edilen alanlarda, gün boyu ailenizle birlikte huzurun kollarına kendinizi bırakabilirsiniz.

Aynı Hassasiyeti Mutfağımızda da Gösteriyoruz

Dini değerlerimize göre hizmet veren Qasr’ın mutfağında da siz değerli konuklarımız için aynı hassasiyeti gösteriyoruz. Helâl Sertifikası olan ürünlerle hazırladığımız mükemmel tarifleri tatmanız için sizleri bu yaz The Qasr Bodrum Otel’e bekliyoruz!

Tıklayın Sizi Arayalım
 

İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Rezervasyonlarınızda
İndirim Kazanın