THE QASR BODRUM | Family Resort & Spa | 0 (252) 400 00 00

İSLAMİ TATİL

Ailenizle birlikte huzurlu, keyifli ve belki de en önemlisi mahremiyetinize saygı duyulan, kusursuz bir tatil geçirmek istiyorsanız, sizleri Bodrum’un gözbebeği Gündoğan’ın en güzel yerine konumlanmış otelimize bekliyoruz! İslami değerlerimize uygun olarak hizmet veren otelimizde, tüm hassasiyetinizi düşünerek faaliyetlerimizi sürdürüyor, sizlere güvenli ve muhafazakâr tatilin tüm ayrıcalıklarını sunuyoruz!

Bayan Misafirlerimize Özel Ayrı Alanlar

Yılın en iyi muhafazakâr oteli seçilen tesisimizde, sunduğumuz tüm hizmetler İslami geleneklerimize uygun olarak gerçekleşmektedir. Özellikle bayan misafirlerimizin hassasiyetine uygun olarak dekore ettiğimiz özel alanlarda, yalnızca bayan konuklarımızın ziyaret edebileceği pek çok aktivite bölümümüz mevcuttur. Yalnızca bayan personellerimizin hizmet verdiği sizlere özel plaj ve havuzlarımızda gönül rahatlığı ile güneşlenebilir ve yüzmenin tadını çıkartabilir, spa merkezimizdeki sauna, hamam, tuz odası, masaj odaları veya bakım salonlarında keyfinize keyif katabilirsiniz! Akşamları ise bayanlara özel diskomuzda eğlenebilir, bayanlar matinesinde neşeli anlar yaşayabilirsiniz. Dilerseniz, ailelere özel ayrılmış alanlarda da eşiniz ve çocuklarınızla birlikte huzurlu ve güvenli bir tatilin keyfini çıkartabilirsiniz. Kısacası; siz değerli misafirlerimizin tüm hassasiyetini düşünerek faaliyetlerini sürdüren otelimizde, gönül rahatlığı ile hayal ettiğinizin çok üstünde bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz!

Helâl Sertifikalı Ürünlerle Hazırlanan Benzersiz Tatlar

Birbirinden başarılı aşçılarımızın hazırladığı benzersiz tatların hepsi, Helâl Sertifikası bulunan ürünlerle hazırlanmaktadır. Böylece, sabah kahvaltı ile başlayacak olan lezzet yolculuğunuzda, aklınıza herhangi bir soru işareti gelmeden, güvenle farklı tatları keşfetmenin keyfini sürebilirsiniz! Ayrıca köklü geçmişimize bağlı olan ve geleneklerimizi yaşatmaya çalışan otelimizde, Osmanlı mutfağından da pek çok lezzetli yemeği siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

Alkolsüz İçecek Servisi

The Qasr Bodrum Otel olarak, hizmet anlayışımızı dini değerlerimiz ve geleneklerimiz çerçevesinde şekillendiriyoruz. Bu nedenle otelimizde alkollü içecek servisi bulunmamaktadır. Otelimize misafir olan tüm konuklarımızın güvenliği, bizim hassas noktamızı oluşturmaktadır. Yine bu nedenle, siz ve ailenizin güvenle, huzur içinde tatil yapabilmesi için otelimize dışarıdan alkol girişi kesinlikle yasaktır.

Tıklayın Sizi Arayalım
 

İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Rezervasyonlarınızda
İndirim Kazanın