THE QASR BODRUM | Family Resort & Spa | 0 (252) 400 00 00

Kara Manzaralı Standart Oda

Kara manzaralı 26 standart oda, her birinde ihtiyacınız olan her detay ile eksiksiz bir şekilde sizi bekliyor olacak.
28 m2 lüx odalarımızda konforu yaşayacaksınız.

Kısmi Deniz Manzaralı Standart Oda

Kısmi deniz manzaralı 30 standart odasının her birinde ihtiyacınız olan her detay ile eksiksiz bir şekilde sizi bekliyor olacak.
28 m2 büyüklüğündeki odalarımızla, Balkonunuzdanseyredebileceğiniz Ege manzarasıyla kendinizi başka bir dünyada bulacaksınız.

Deniz Manzaralı Standart Oda

Muhteşem deniz manzaralı 64 standart odasının her birinde ihtiyacınız olan her detay ile eksiksiz bir şekilde sizi bekliyor olacak.28 m2 büyüklüğündeki odalarımızla, Kız Kulesi manzarasının keyfini çıkarırken doyumsuz Ege manzarasıyla kendinizi başka bir dünyada bulacaksınız.

Loft Suit

Muhteşem deniz manzaralı 6 metre tavan yüksekliğine sahip 45 metre kare büyüklüğündeki 6 adet özel suitinizin tadına doyamayacaksınız.

Deniz Manzaralı Jakuzili Senior Oda

Muhteşem manzaralı 18 jakuzili odanın her birinde ihtiyacınız olan her detay eksiksiz bir şekilde sizleri bekliyor olacak. 28 m2 büyüklüğünde odalarımızın ayrıca 16m2, içinde jakuzisi bulunan teras alanı bulunmaktadır. Deniz ve kız kulesi manzarasının keyfini çıkarırken doyumsuz Ege manzarasıyla kendinizi başka dünyada bulacaksınız.

Junior Suit

Size özel deniz manzaralı Jakuzili terası ile, balayı çiftlerinin vazgeçilmez tercihi sizlerle buluşuyor.

Family Suit

80 m2 büyüklüğünde 2 ayrı yatak odası, 1 salon sunan bu suitlerde, deniz manzaralı bir balkon ve harika bir manzaraya sahip olmanın ayrıcalığını hissedeceksiniz.

Family Suit Jakuzili

80 m2 büyüklüğünde 2 ayrı yatak odası, 1 salon sunan bu suitlerde, deniz manzaralı jakuzili bir terasa sahip olmanın ayrıcalığını hissedeceksiniz.

Carian Rezidans

124 m2 iki yatak odalı ve salon'dan oluşan bu rezidanslar, misafirlerine ayrıcalıkları ve 5 yıldızlı konforu bir arada yaşatacaktır.

Artemis Rezidans

İhtiyaç duyacağınız her şeyin bir arada olduğu 196 m2, 3 yatak odalı ters dublexbu rezidanslarda, evinizin rahatlığını ve lüksü bir arada bulacaksınız.

Royal Villa

466 m2 Lüks yaşam, konfor, kalite ve sıcaklık. Hepsi bir arada. Sadece daha yakından bakmanızı bekliyor. Kendizi krallar gibi hissedecek, gözlerinizi her açtığınızda yeni bir ayrıntı keşfedeceksiniz.

Tıklayın Sizi Arayalım
 

İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Rezervasyonlarınızda
İndirim Kazanın