THE QASR BODRUM | Family Resort & Spa | 0 (252) 400 00 00

KURUMSAL

ERKA İnsaat 1992 yılında Mehmet Veysi Erdoğan tarafından kurulmuş olup; iştigal alanları arasında üst yapı konut insaatları, taahhüt işleri ve devlet işleri yer almaktadir. Kurulduğu günden bu güne kadar, çesitli projelere imza atan firmamızın asıl amacı, kaliteli ve güzel yapılar ortaya çıkarmak olmuştur. Firmamız; ilaveten yurtdışında çok sayıda villa ve rezidansı hayata kazandırmıştır. Asıl uzmanlığı konut yapımı olan firmamız, konut yapımında gerekli olan tüm ihtiyaçları, çevre koşulları ve beklentileri raporlayıp buna en uygun proje dosyasını hazırladıktan sonra inşaatın yapımını başlatır.

Firmamız ayrıca 2011 yılın da turizm sektörüne de girmis olup; 5 yıldızlı ve 500 yatak kapasiteli Bodrum/Gündoğan bölgesinde yer alan, 2017 yılı mayıs ayında açılışını yaptığı The Qasr Bodrum Family Resort & Spa adıyla Muhafazar Konsept Otelini hizmete sokarak Turizm hizmetlerimizi taçlandırmıştır. Buna ilaveten turizm yatırımlarını devam ettiren firmamiz, 2020 yılı sonunda ilave 4 otel için çalışmalar yapmaktadır.

TAMAMLANAN PROJELERİMİZ

DÜZCE DEPREM KONUTLARI

370 adet Düzce Deprem konutları yapımı insaat tünel kalıp sistemi yöntemiyle yapılmış olup bayındırlık bakanlığının hazırlamış olduğu şartname ve rapora göre deprem bölgesindeki insanlarin ortalama ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde imal edilmiştir.

ANKARA YENİKENT SİTESİ

86 adet Ankara/incek bölgesinde yer alan özel konut projesidir. İnsaat 2003 yılında baslanmış olup 14 ay içerisinde teslimi sağlanmıstır. Proje içerisinde 3 farklı tipte Rezidanslar yer almaktadir. İnşaatta kullanılan malzemeler o zamanın en kaliteli malzemeleri seçilmistir.

ANKARA İNCEK VİLLALARI

48 adet Ankara/İncek bölgesinde yer alan özel villa projesidir. İnşaat 2005 yılında başlanmış olup 18 ay içerisinde teslimi sağlanmıstır. Proje içerisinde 3 farklı tipte Villalar yer almaktadir. İnsaat 1.sınıf malzemeler kullanılarak tamamlanmıstır.

ADANA HEKİMKÖY VİLLALARI

64 adet Adana/Adnan Menderes Gölü çevresinde yer alan özel lüx Villa konut projesidir. İnsaata 2006 yılında başlanmiş olup 22 ay içerisinde teslimi sağlanmıştır. Proje içerisinde 5 farklı tipte Villalar yer almaktadir. İnsaat 1.sınıf malzemeler kullanılarak tamamlanmıştır.

TÜV TÜRK ARAÇ MUAYENE İSTASYONLARI

Türk-Alman devletleri işbirliği ile gerçekleştirilen ve Ülke genelinde araç yeterlilik raporu hazırlanması için kurulmus olan istasyonları işi olup, firmamız bu istasyonlardan 22 tanesini tamamlayarak hizmete kazandırmıştır. İstasyon yapım şartnameleri çok detaylı ve ağır olmasına rağmen firmamız bu işleri titizlikle ve zamaninda bitirebilmeyi başarmıştır. Türkiye`de bu işleri yapabilecek 5 firma seçilmiş olup, bunlardan bir taneside ERKA insaat olmuştur.

ANTALYA/KAŞ MARİNA PROJESİ

Yapımı 2 yıl süren yat limanı projesinde, 472 yat kapasiteli marinanın kara kısmında 160 tekne kapasiteli çekek alanı da bulunmaktadır. Marinada 7 adet yüzer iskele ve 1 adet de dalgakıran yer almaktadır. Bununla beraber süper ve mega yatlar da dahil olmak üzere her boyda teknenin yanaşması için elverişli su derinliği ve bağlanma imkanlarına sahiptir. 3 bin metre karelik kapalı alanında marina hizmet binaları, yat kulübü, restoranlar, spor tesisleri, mağazalar yer almaktadır.

Açılış Tarihi 2017 Havaalanına Mesafe 50 Km
Kategori Delux Şehir Merkezine Mesafe 25 Km
Alan 32.000 m2 En Yakın Merkeze Mesafe Gündoğan 5 Km
Adres Kızılburun Mevkii Gündoğan Bodrum Ulaşım Yolları Servis - Dolmuş - Taksi
Telefon 0 252 400 00 00 Kumsal Platform
Fax 0 252 400 00 00 Tesisteki Bina Sayısı 1 Ana Blok , 1 Suit Blok
Çağrı Merkezi 0 252 400 00 00 Asansörler 5 Adet
E-Posta info@qasrbodrum.com İnternet Ücretsiz Wifi
Web Sayfası qasrbodrum.com Konsept Maximum Herşey Dahil
Tıklayın Sizi Arayalım
 

İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Rezervasyonlarınızda
İndirim Kazanın