THE QASR BODRUM | Family Resort & Spa | 0 (252) 400 00 00

TESETTÜR TATİL

Yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atmak, ailenizle birlikte huzurlu ve güvenli bir tatil deneyimi yaşamak istiyor ancak mahremiyetinize de saygı duyulmasını önemsiyorsunuz… Merak etmeyin, The Qasr Bodrum Otel olarak, en az bizler de sizin kadar mahremiyetinizi önemsiyor, İslami geleneklere uygun bir şekilde, keyifli bir tatil süreci yaşamanız için hassasiyet gösteriyoruz! Neler mi yapıyoruz?

Tesettürlü Misafirlerimizin Hassasiyetine Uygun Hizmet Anlayışı

2017 yılında, Bodrum Gündoğan’da hizmet vermeye başlayan otelimizin temel prensibi, İslami şartlara uygun bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektir. Gerek otelimizde bulunan aktivite alanları, gerekse çalışan personelimiz, bu prensip çerçevesinde hizmet vermektedir. Kısa bir süre önce faaliyetlerimize başlamamıza rağmen, muhafazakâr misafirlerin ilgi odağı haline gelen Qasr’da, her şeyin dini değerlerimize uygun olduğunu bilerek, aklınızda soru işareti kalmadan, gönül rahatlığı ile yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Sadece Bayanların Kullanımına Özel Geniş Aktivite Alanları

İslami otellerin ortaya çıkış amacı, bayan misafirlerin daha rahat ve güvenli bir tatil süreci yaşamasını sağlamaktır. Biz de bu amaçla çıktığımız yolculukta, Bodrum’un nefes kesen bölgesine konumlanmış otelimizde, bayan misafirlerimizin daha özgür ve konforlu bir tatil deneyimi yaşayabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Sizler için ayrılmış özel alanlarda, güneşten mahrum kalmadan dilediğiniz kadar yüzmenin tadını çıkartabilir, spa merkezlerimizdeki sadece bayanların kullanımına açık olan sauna, hamam, tuz odası, masaj ve benzeri pek çok aktiviteden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Sadece bunlarla da sınırlı değil! Bayanlar matinesi, diskosu gibi eğlence alanlarında bayan arkadaşlarınızla hoş sohbetler edebilir, hayal ettiğinizin de ötesinde bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz…

Önceliğimiz, Güvenliğiniz ve Rahatlığınız…

Güvenliğin üst düzeyde olduğu The Qasr Bodrum Otel’de, özellikle tesettürlü misafirlerimize tüm olanakları sunuyoruz. Sizin için özenle tasarladığımız otelimizde, ne odalarından camından, ne de başka herhangi bir yerden bayanlara özel alanlar görülmemektedir. Yalnızca bayan personellerimizin hizmet verdiği bu özel alanlarda, karşı cinsle karşılaşma ihtimalinizin olmadığını bilmenin verdiği rahatlık sayesinde, sadece tatilinizden keyif almaya odaklanabilirsiniz!

Bayan misafirlerimizin huzurlu ve rahat bir şekilde tatillerini geçirebilmeleri adına tüm imkânların sağlandığı otelimizde, siz de dini değerlerinize uygun bir şekilde hak ettiğiniz tatili yaşayabilirsiniz…

O hâlde sizleri bu yaz, The Qasr Bodrum Otel’e bekliyoruz!

Tıklayın Sizi Arayalım
 

İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Rezervasyonlarınızda
İndirim Kazanın